Bitcoin News Roundup na 24 sierpnia 2020 r.

Z Turcji coraz bullish na Bitcoin Code i BitMex blokowanie użytkowników w części Kanady, CoinDesk Markets Daily jest z powrotem do swojej najnowszej krypto wiadomości roundup!

Aby uzyskać wczesny dostęp do naszych regularnych wydań w południe czasu wschodniego, subskrybuj Apple Podcasts, Spotify, Pocketcasts, Google Podcasts, Castbox, Stitcher, RadioPublica lub RSS.

Ten odcinek jest sponsorowany przez Crypto.com, Bitstamp i Nexo.io.

Today’s Stories:
Leveraged Funds Take Record Bearish Positions in Bitcoin Futures

Środki te prawdopodobnie przyczyniły się do wzrostu pozycji krótkich, aby wykorzystać atrakcyjne stopy zwrotu „cash and carry“.

First Mover: Anything-Goes Token Market Repudiates Rich-Only Venture Capital Club.

Venture capital nie jest już tylko dla bogatych, ponieważ rynki kryptograficzne pozwalają inwestorom stawiać na wczesne etapy uruchamiania cyfrowych aktywów, z uwzględnieniem ryzyka.

Stambuł czy „Coinstantinople“? Wewnątrz rynku Bitcoin Bull w Turcji

Wydaje się, że związek między kryzysem gospodarczym a działalnością w zakresie wymiany kryptograficznej w Turcji uległ zmianie, a Bitcoin wychodzi na zwycięski koniec.

Crypto Derivatives Exchange BitMEX do Block Ontario Traders

Weteran krypto walutowej wymiany instrumentów pochodnych ma blokować użytkowników w Ontario, najwyraźniej na polecenie lokalnego regulatora rynku papierów wartościowych.